Home  
russia 2018
other Our Community Forum / JOIN
soccer Ustream.al eshte nje projekt i krijuar dhe nen zhvillim i fokusuar ne dhenien e sa me shum informacioneve ne kohe reale per sportdashesit e futbollit, me golat e fundit ,rezultate, klasifikime dhe se shpejti me trasmetime LIVE te ndeshjeve dhe eventeve sportive. Per tu bere pjese e Ustream.AL mjafton te RREGJISTROHENI dhe ju do keni kanalin tuaj te golave si dhe mundesine per te trasmetuar ndeshje bashke me ne. STAFF UNDER COSTRUCTION