Home  
other World Cup Russia 2018
Panik në stadiumin “Skënderbeu”, vëllai i Osmanit bie nga tribuna

Panik në stadiumin “Skënderbeu”, vëllai i Osmanit bie nga tribuna Public

Andiweb

4 months
59 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
Share 0 1

Share Video:

Category:
Description:
Menjëherë pas golit të shënuar nga Muzaka, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stadiumin Skënderbeu. Është vëllai i lojtarit të Skënderbeut, Tefik Osmanit, që ka rënë nga tribuna kryesore e stadiumit, gjatë festimit të golit.

Momente paniku këto, ku i vëllai është dërguar menjëherë me ambulancë në spital. Edhe Osmani u zëvendësua menjëherë nga tekniku Daja, dhe gjithashtu edhe ai u largua menjëherë për në spital.

Comments:

Comment